حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

خرید برگ توتون و تنباکو صادراتی

صادرات برگ توتون به صورت خشک شده، خرد شده
نمایش ویدیو درباره صادرات برگ توتون به صورت خشک شده، خرد شده

دیدگاه تجاری پارس روشنا درخصوص صادرات توتون و تنباکو

کیفیت محصولات ما تضمین شده است.

شرکت پارس روشنا به عنوان یک پیشرو در صنعت تنباکو از مراحل کشت تا خشک کردن برگ‌های مختلف تنباکو از انواع توتون ویرجینیا، بارلی، بوراکی، و اورینتال تا آزمایشگاه‌های تخصصی مجهز به تجهیزات پیشرفته استفاده می‌کند. در این آزمایشگاه‌ها، برگ‌های توتون تحت بررسی دقیقی قرار می‌گیرند، و ویژگی‌های نیکوتین و ترکیبات شیمیایی آنها با استفاده از تجهیزات پیشرفته تجزیه و تحلیل می‌شوند. همچنین، شرکت پارس روشنا با تمرکز بر روی ارتقا کیفیت محصولات، مراحل کشت تنباکو را با دقت و اصولی انجام می‌دهد تا محصولات با کیفیت بالا تولید و مورد تأیید قرار گیرند. نتیجه این تلاش‌ها، تهیه برگ‌های توتون با کیفیت عالی جهت صادرات به بازارهای جهانی و تضمین کیفیت محصولات تنباکو به مشتریان است.

خرید انواع برگ تنباکو با کیفیت از ایران

خرید برگ توتون خشک شده

برگ تنباکو درجه یک

در نگاه اول فقط یک برگ خشک شده است که خواص دخانی دارد، اما بین مو و پیچش مو یک دنیا پیوستگی خدمات سیستماتیک وجود دارد که حاصل دست رنج هوشمندانه کشاورزان پارس روشنا است، که به طور متوسط سالانه هزاران تن برگ تنباکو را پرورش و تک به تک آنها را زیر نظر بخش کنترل کیفی بررسی و در کوره های حرارتی خشک میکنند.

برگ توتون حساسیت بسیار بالایی دارند که روند نگهداری و خشک کردن آن یک مهارت ویژه است که پارس روشنا قدرت حضور خود را در این زمینه اعلام می دارد و همچنان در حال توسعه و آزمایش بخش فرآوری تا صعود مبادرات تجاری موثر خود است .

خرید برگ توتون خشک شده صادراتی
خرید برگ توتون خرد شده صادراتی

خرید برگ تنباکو خرد شده از پارس روشنا

از تولید تا صادرات با کیفیت عالی

تفکر در ایده ساختاری با چاشنی تخصص هویت شاخص خود را برای عمل آوری نمایان میکند، پرورش تا صادرات تنباکو هم از پروسه تبدیل تا عمل آوری از این مسئله مستثنی نیست که عملا با درنظر استاندارد های روز دنیا ثمره این فرایند یک محصول با کیفیت ژئوکالچری است.

پارس روشنا نیاز شما مشتریان ارجمند را عملنا با تجزیه و تحلیل، شناسایی و در گام نخست محصول با کیفیت ( برگ توتون خرد شده ) را در حجم انبوه تامین میکند.

شرکت توسعه تجارت پارس روشنا

ثبت سفارش محصول

با افتخار، شرکت توسعه تجارت پارس روشنا به عنوان یکی از پیشوایان در عرصه تنباکو، تنباکو بوراکی با کیفیت بالا را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. از تخصص و تجربه بی‌نظیر ما در زمینه تولید و توزیع تنباکو، به عنوان یکی از بهترین انتخاب‌ها برای خرید عمده تنباکو باما تماس بگیرید.

با واحد فروش شرکت پارس روشنا در ارتباط باشید…

88857426021
88857426021
شرکت پارس روشنا
88856791021

با ما در تماس باشـید

88857426021

با ما در تماس باشـید