حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

صادارت کالا با پارس روشنا ...

آب همیشه مسیر خودشو پیدا میکنه

نمایندگی فروش

صادرات با شرکت پارس روشنا

اهمیت صادرات و واردات کالا

------

امروزه صادرات و واردات عضوی موثر و انکار نشدنی در صنعت اقتصادی کشور به شمار می‌رود . بخش عظیمی از نیاز های هر کشوری از طریق واردات برطرف می‌شود .
صادرات به جهت در تعامل بودن با کشور های دیگر و به منظور برطرف کردن نیاز آنها به حساب می آید. هر کشوری برای داشتن اقتصادی غنی و شکوفا نیاز به صادرات و واردات دارد تا بتواند بدین طریق گامی موثر در پیشرفت و رونق چشم گیر اقتصاد کشور خود بردارد، لذا لازمه ی این روند و استقامت در گسترش دادن اقتصاد کشور، ارتباط و تعامل داشتن با کشور های دیگر می‌باشد.

هیچ کشوری نمی‌تواند به تنهایی از پس نیازها و کمبودهای خود برآید و به همین سبب مجبور است با کشور های دیگر در تعامل سازنده و مفید باشد.
واردات و صادرات موجب رونق اقتصادی شده و کشور را در وضعیت و اقتصاد خوب و عالی قرار خواهد داد .

دیدگاه تجاری پارس روشنا در خصوص صادرات

صادرات با شرکت پارس روشنا 2

صادرات روز به روز درحال ارتقا کیفی خود است .

با توجه به پیشرفت نوع تکنولوژی ارتباطات، رقابت هم رنگ و بو خاصی به خود گرفته است، که این امر رقبا جدیدی به دنیای تجارت دعوت کرده است، قالبا در عصر مدرن باید تفکرات تجاری مدرنی به درجه عمل آوری رساند، اگر تا دیروز رقابت بین کیفیت با کیفیت، قیمت با قیمت و مزایا با مزایا بود، امروزه باید مجموعه کاملی از فاکتور های انتخابی در نظر گرفت. به این معنا که ( کیفیت، قیمت، مزایا ) در یک بند از چک لیست با در نظر گرفتن اعتبار تجاری مجموعه به امضا رساند.

صادرات برگ توتون به صورت خشک شده، خرد شده

بهترین کیفیت محصولات دخانی در خاورمیانه .

کیفیت محصولات ما تضمین شده است.

پارس روشنا فعالیت تخصصی خود را در زمینه صادرات محصولات کشاورزی ارتقا جهت میدهد. که در روند خلق بازار هدف، زیرساخت های اجرایی خود را در زمینه کشت و پرورش انواع محصولات کشاورزی با بکارگیری علم و تخصص روز دنیا به سمت عمل آوری می کشاند.

توتون و تنباکو هم از این امر مستثنی نیست ما با در نظر گرفتن استاندارد های روز دنیا و تاییدیه های بین المللی، حضور خود را پر رنگ تر از قبل در این عرصه اعلام میداریم.

شرکت توسعه تجارت پارس روشنا

ثبت سفارش محصول

با افتخار، شرکت توسعه تجارت پارس روشنا به عنوان یکی از پیشوایان در عرصه تنباکو، تنباکو بوراکی با کیفیت بالا را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. از تخصص و تجربه بی‌نظیر ما در زمینه تولید و توزیع تنباکو، به عنوان یکی از بهترین انتخاب‌ها برای خرید عمده تنباکو باما تماس بگیرید.

با واحد فروش شرکت پارس روشنا در ارتباط باشید…

88857426021
88857426021
شرکت پارس روشنا
88856791021

با ما در تماس باشـید

88857426021

با ما در تماس باشـید